dzisiaj
OTWARTE
10:00 - 19:00
teraz zamknięte

MEBLE

Meble wypoczynkowe to specjalność Firmy Caya Design. Meble łączą komfort i wygodę użytkowania z charakterystycznym designem, tworząc elegancką i niepowtarzalną całość.

Przejdź do sklepu

KUCHNIE

Specjalizujemy się w wyrobie mebli kuchennych, łazienkowych, garderobach, bibliotekach wg indywidualnego pomysłu.

Przejdź do sklepu

WNĘTRZA

Drzwi i podłogi VOX współpracują z wszystkimi najlepszymi producentami materiałów wykończeniowych w Polsce. Każdy Salon to przede wszystkim największa oferta markowych drzwi i podłóg na rynku

Przejdź do sklepu

ŁAZIENKI

Łazienki Królewskie – zespół pałacowo-ogrodowy w Warszawie założony w XVIII wieku przez Stanisława Augusta Poniatowskiego. Nazwa pochodzi od barokowego pawilonu Łaźni, wzniesionego w latach 80

Przejdź do sklepu


Ładuję galerię

VIGO Kuchnie

Poziom (piętro): 01
Numer sklepu: 23

NOWY ROŹDZIEŃ
40-315 Katowice
Al. Roździeńskiego 199

Tel.: +48 690 007 059
E-mail: biuro@vigomeble.pl
Web: www.vigomeble.pl

Godziny otwarcia:
pon. – sob. 10- 19
niedziela 10-17

Kuchniokreacja według Vigo.
Nasze kuchnie są indywidualne jak nasi klienci. Projektujemy i wykonujemy je tak by to właśnie u Nas znaleźli Państwo swoją nową kuchnie marzeń - całkowicie zgodną z Państwa gustem i osobistymi preferencjami.
 
O ofercie.
VIGO w swojej ofercie proponuje meble kuchenne wszystkich stylów, szeroki asortyment stosowanych materiałów, frontów, uchwytów, blatów i oryginalnych rozwiązań, które często potrafią podkreślić wyjątkowy charakter zabudowy.

Jakość i profesjonalizm.
Nasze meble cechuje najwyższa jakość, precyzja i solidność wykonania. Nad ich funkcjonalnością pracuje cały sztab fachowców o wieloletnim doświadczeniu.
Meble wykonywane są na miarę, według życzeń klienta przy asyście profesjonalistów. To oni zapewniają nie tylko ich zgodność z najnowszymi trendami, ale też tak istotną dziś - ergonomię stosowanych rozwiązań.
 
Wymiar ideału.
Nieustannie dążymy do udoskonaleń. Dotyczy to zarówno desingu, jak i funkcjonalności. Lata praktyki sprawiają iż możemy swe pomysły opierać na  doświadczeniu, które jest niezbędne, by efekt końcowy był dla klienta taki jaki sobie wymarzył.
 
Kuchnia sercem domu.
Pracownia mebli Vigo to wyjątkowe miejsce, w którym pracują ludzie oddani swojej pasji, szanujący swoją pracę i czas poświęcony przez klienta.
W tym miejscu rzeczywistniamy marzenie o nowej, pełnej stylu kuchni, która stanie się prawdziwym sercem Państwa domu.Projekt Halupczok & Blanco Unit Roadshow Tour 2022 zawita do 13 miast, gdzie zlokalizowane są salony mebli kuchennych Halupczok.
-15% na cały asortyment produktów dostępnych w sieci salonów Italmeble.
LETNIA FIESTA CENOWA.
Majowy zawrót głowy
Kuchnia Madera marki Halupczok zagości na antenie stacji informacyjnej TVN24
-20% na wszystkie produkty marki TEMPUR!

Jak do nas trafić


40-315 Katowice
Al. Roździeńskiego 199

biuro@vigomeble.pl
galeria@nowyrozdzien.pl

poniedziałek-sobota: 10-19
niedziela: 10-17

tel: +48 690 007 059
tel: +48 32 493 18 03