dzisiaj
OTWARTE
10:00 - 19:00
otwarte jeszcze 9 godzin

MEBLE

Meble wypoczynkowe to specjalność Firmy Caya Design. Meble łączą komfort i wygodę użytkowania z charakterystycznym designem, tworząc elegancką i niepowtarzalną całość.

Przejdź do sklepu

KUCHNIE

Specjalizujemy się w wyrobie mebli kuchennych, łazienkowych, garderobach, bibliotekach wg indywidualnego pomysłu.

Przejdź do sklepu

WNĘTRZA

Drzwi i podłogi VOX współpracują z wszystkimi najlepszymi producentami materiałów wykończeniowych w Polsce. Każdy Salon to przede wszystkim największa oferta markowych drzwi i podłóg na rynku

Przejdź do sklepu

ŁAZIENKI

Łazienki Królewskie – zespół pałacowo-ogrodowy w Warszawie założony w XVIII wieku przez Stanisława Augusta Poniatowskiego. Nazwa pochodzi od barokowego pawilonu Łaźni, wzniesionego w latach 80

Przejdź do sklepu


Ładuję galerię

Ludwik Styl

Poziom (piętro): 00
Numer sklepu: 5

NOWY ROŹDZIEŃ
40-315 Katowice
Al. Roździeńskiego 199

Tel.: 32 307 18 01
E-mail: ludwik_katowice_rozdzien@ludwikstyl.com.pl
Web: www.ludwikstyl.com.pl

Godziny otwarcia:
pon. – sob. 10- 19
niedziela 10-17

Firma Ludwik Styl została założona w 1959 roku przez Ludwika Twaroga, ojca obecnego jej właściciela Jacka Twaroga. Z początku przedsiębiorstwo świadczyło usługi stolarskie, jednak z czasem jego działalność rozszerzana była o prace związane z wyposażeniem wnętrz i produkcję mebli z litego drewna dębowego.

Dziś firma jest liderem rynku ekskluzywnych mebli w Polsce. Swoją pozycję zawdzięcza wysokim standardom jakości, które mogą być osiągane wyłącznie dzięki pełnej kontroli nad całym procesem przygotowania produktu. Dlatego Ludwik Styl produkuje meble z drewna przecieranego we własnych tartakach i suszonego we własnych nowoczesnych suszarniach.

Firma Ludwik Styl produkuje meble wyjątkowe - wykonane współcześnie, jednak według technologii starych mistrzów stolarstwa. Tworzone są one całkowicie ręcznie z litego, dębowego drewna, barwionego i impregnowanego naturalnymi substancjami na bazie wosku.

Obicia natomiast wykonywane są wyłącznie z naturalnej skóry. Wykorzystanie jedynie starych, sprawdzonych technologii, zapewnia meblom ekologiczną czystość i sprawia, że są one niezwykle trwałe, wręcz wielopokoleniowe.Stoły Bilardowe Ogrodowe Rabat -15%"
Kolekcja Nebraska jest już dostępna w salonie Ludwik Styl
Ekskluzywna kawiarka w cenie kuchni
-10 i -70% w VOX z okazji Black Friday!
Czarny Piątek w Ludwik Styl
Rabat w Kuchniach Halupczok

Jak do nas trafić


40-315 Katowice
Al. Roździeńskiego 199

ludwik_katowice_rozdzien@ludwikstyl.com.pl
galeria@nowyrozdzien.pl

poniedziałek-sobota: 10-19
niedziela: 10-17

tel: 32 307 18 01
tel: +48 32 493 18 03