dzisiaj
OTWARTE
10:00 - 19:00
teraz zamknięte

MEBLE

Meble wypoczynkowe to specjalność Firmy Caya Design. Meble łączą komfort i wygodę użytkowania z charakterystycznym designem, tworząc elegancką i niepowtarzalną całość.

Przejdź do sklepu

KUCHNIE

Specjalizujemy się w wyrobie mebli kuchennych, łazienkowych, garderobach, bibliotekach wg indywidualnego pomysłu.

Przejdź do sklepu

WNĘTRZA

Drzwi i podłogi VOX współpracują z wszystkimi najlepszymi producentami materiałów wykończeniowych w Polsce. Każdy Salon to przede wszystkim największa oferta markowych drzwi i podłóg na rynku

Przejdź do sklepu

ŁAZIENKI

Łazienki Królewskie – zespół pałacowo-ogrodowy w Warszawie założony w XVIII wieku przez Stanisława Augusta Poniatowskiego. Nazwa pochodzi od barokowego pawilonu Łaźni, wzniesionego w latach 80

Przejdź do sklepu


Ładuję galerię

Lissy

Poziom (piętro): 01
Numer sklepu: 19

NOWY ROŹDZIEŃ
40-315 Katowice
Al. Roździeńskiego 199

Tel.: +48 32 493 18 10 / +48 784 041 715
E-mail: katowice@lissy.pl
Web: www.lissy.pl

Godziny otwarcia:
pon. – sob. 10- 19
niedziela 10-17

Firma Lissy od ponad 20 lat produkuje luksusowe meble i stoły bilardowe najwyższej jakości. Nasze produkty są innowacyjne, nietuzinkowe, projektowane i tworzone zawsze z myślą o komforcie użytkowania i zaspokojeniu potrzeb ich docelowych użytkowników. Markowe okucia i solidne materiały gwarantują bezawaryjne użytkowanie przez długie lata.


Producent luksusowych mebli Lissy pomoże Ci ze smakiem urządzić wnętrze. Wysoka jakość wykonania, inspirujące projekty, a także możliwość dopasowania w każdym calu do własnych potrzeb – cechy te sprawiają, że warto wybrać producenta mebli Lissy.

Meble na zamówienie – dokładnie takie meble jakie chcesz


Szeroka oferta luksusowych mebli Lissy obejmuje wiele kategorii. Dzięki temu możesz urządzić wszystkie pomieszczenia: salon, kuchnię, jadalnię, sypialnię, a nawet biuro czy bibliotekę. Co więcej – dostępna jest możliwość projektów mebli na zamówienie. Pozwala to na stworzenie aranżacji w ulubionym stylu. Zainspiruj się dostępnymi kolekcjami, albo stwórz własną kolekcję, wyjątkową kompozycję a my wykonamy meble na zamówienie.

W ofercie mebli na zamówienie znajdują się także stoły bilardowe. To doskonały dodatek do barów i knajpek, a także do domów prywatnych. Chcesz urządzić sobie pokój bilardowy i grać w zaciszu własnego domu? Nie ma sprawy – zapoznaj się z ofertą producenta mebli luksusowych LissyProjekt Halupczok & Blanco Unit Roadshow Tour 2022 zawita do 13 miast, gdzie zlokalizowane są salony mebli kuchennych Halupczok.
-15% na cały asortyment produktów dostępnych w sieci salonów Italmeble.
LETNIA FIESTA CENOWA.
Majowy zawrót głowy
Kuchnia Madera marki Halupczok zagości na antenie stacji informacyjnej TVN24
-20% na wszystkie produkty marki TEMPUR!

Jak do nas trafić


40-315 Katowice
Al. Roździeńskiego 199

katowice@lissy.pl
galeria@nowyrozdzien.pl

poniedziałek-sobota: 10-19
niedziela: 10-17

tel: +48 32 493 18 10 / +48 784 041 715
tel: +48 32 493 18 03