dzisiaj
OTWARTE
10:00 - 19:00
teraz zamknięte

MEBLE

Meble wypoczynkowe to specjalność Firmy Caya Design. Meble łączą komfort i wygodę użytkowania z charakterystycznym designem, tworząc elegancką i niepowtarzalną całość.

Przejdź do sklepu

KUCHNIE

Specjalizujemy się w wyrobie mebli kuchennych, łazienkowych, garderobach, bibliotekach wg indywidualnego pomysłu.

Przejdź do sklepu

WNĘTRZA

Drzwi i podłogi VOX współpracują z wszystkimi najlepszymi producentami materiałów wykończeniowych w Polsce. Każdy Salon to przede wszystkim największa oferta markowych drzwi i podłóg na rynku

Przejdź do sklepu

ŁAZIENKI

Łazienki Królewskie – zespół pałacowo-ogrodowy w Warszawie założony w XVIII wieku przez Stanisława Augusta Poniatowskiego. Nazwa pochodzi od barokowego pawilonu Łaźni, wzniesionego w latach 80

Przejdź do sklepu


Ładuję galerię

Halupczok

Poziom (piętro): 01
Numer sklepu: 21

NOWY ROŹDZIEŃ
40-315 Katowice
Al. Roździeńskiego 199

Tel.: +48 32 493 18 11
E-mail: katowice@meble-halupczok.pl
Web: www.meble-halupczok.pl

Godziny otwarcia:
pon. – sob. 10- 19
niedziela 10-17

FIRMA Halupczok Kuchnie i Wnętrza od wielu lat zajmuje się produkcją wysokiej klasy mebli "szytych na miarę". Jej założycielem i właścicielem jest Adrian Halupczok. Firma to nie tylko miejsce, wnętrza, oferta: to przede wszystkim ludzie - kompetencje każdej pojedynczej osoby, które tworzą profesjonalny zespół.

Od początku najwyżej ceniłem sobie dbałość o detale, materiały, jakość i funkcjonalność produktu. Sukces oparłem na wzajemnym zaufaniu swoich klientów i pracowników. Dziś spełnia się moje marzenie - bo do Państwa dyspozycji stawiam starannie dobranych architektów, technologów drewna, stolarzy, monterów - profesjonalistów w swoim fachu - którzy czerpią satysfakcję zawodową z zrealizowanych zadań.

Łącząc tradycyjną precyzyjną rzemieślniczą technikę z nowoczesnymi materiałami, wzorami i technologią mogę ku wspólnej satysfakcji realizować Państwa marzenia.Projekt Halupczok & Blanco Unit Roadshow Tour 2022 zawita do 13 miast, gdzie zlokalizowane są salony mebli kuchennych Halupczok.
-15% na cały asortyment produktów dostępnych w sieci salonów Italmeble.
LETNIA FIESTA CENOWA.
Majowy zawrót głowy
Kuchnia Madera marki Halupczok zagości na antenie stacji informacyjnej TVN24
-20% na wszystkie produkty marki TEMPUR!

Jak do nas trafić


40-315 Katowice
Al. Roździeńskiego 199

katowice@meble-halupczok.pl
galeria@nowyrozdzien.pl

poniedziałek-sobota: 10-19
niedziela: 10-17

tel: +48 32 493 18 11
tel: +48 32 493 18 03