dzisiaj
OTWARTE
10:00 - 19:00
teraz zamknięte

MEBLE

Meble wypoczynkowe to specjalność Firmy Caya Design. Meble łączą komfort i wygodę użytkowania z charakterystycznym designem, tworząc elegancką i niepowtarzalną całość.

Przejdź do sklepu

KUCHNIE

Specjalizujemy się w wyrobie mebli kuchennych, łazienkowych, garderobach, bibliotekach wg indywidualnego pomysłu.

Przejdź do sklepu

WNĘTRZA

Drzwi i podłogi VOX współpracują z wszystkimi najlepszymi producentami materiałów wykończeniowych w Polsce. Każdy Salon to przede wszystkim największa oferta markowych drzwi i podłóg na rynku

Przejdź do sklepu

ŁAZIENKI

Łazienki Królewskie – zespół pałacowo-ogrodowy w Warszawie założony w XVIII wieku przez Stanisława Augusta Poniatowskiego. Nazwa pochodzi od barokowego pawilonu Łaźni, wzniesionego w latach 80

Przejdź do sklepu


Ładuję galerię

Nowości wiosenno-letnie w Novelle

Data dodania: 2017-04-17

W salonie pojawiły się nowe kostiumy meblowe marki Novelle sezonu wiosna- lato 2017.

Jedną z gwiazd nowości jest dwuosobowa sofa „Moon”, wyposażona w funkcję spania codziennego. Z sofą kolorystycznie współgrają pufy „Cylinder”, których złote wykończenie wspaniale komponuje się z metalową ramą modułowego stolika „Vicenza”. Miękkość tapicerki sofy i puf kontrastuje z ostrą geometryczną linią frontów komody i szafki RTV „Elia”. Urzekają one harmonijnymi proporcjami i klasyczną formą o nowoczesnym wydźwięku. Całości aranżacji dopełnia przykuwające uwagę lustro „Cellino” i lampa „Windolf”, usytuowana na smukłym stoliku „Emma”.

Salon utrzymany jest w zawężonej gamie barw szarości i brązów. Mocnym akcentem są tu złote dodatki, które scalają wszystkie elementy salonu, a ich połysk sprawia, że wnętrze nabiera luksusowego charakteru. 

Zapraszamy do naszego salonu firmowego w Nowym Roździeniu, gdzie znaleźć można wszystkie propozycje prosto z naszej nowej sesji zdjęciowej!Stoły Bilardowe Ogrodowe Rabat -15%"
Kolekcja Nebraska jest już dostępna w salonie Ludwik Styl
Ekskluzywna kawiarka w cenie kuchni
-10 i -70% w VOX z okazji Black Friday!
Czarny Piątek w Ludwik Styl
Rabat w Kuchniach Halupczok

Jak do nas trafić


40-315 Katowice
Al. Roździeńskiego 199

galeria@nowyrozdzien.pl
marketing@nowyrozdzien.pl

poniedziałek-sobota: 10-19
niedziela: 10-17

tel.: +48 32 781 04 55